Zaznacz stronę
Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started

Kurs online: „Jak zbudować własnego bota w programie Chatfuel”.

W tym kursie nauczysz się od podstaw jak zbudować własnego bota do prowadzenia rozmów w Messengerze, korzystając z darmowego programu Chatfuel.

Kurs jest w formie filmów wideo i plików pdf do pobrania, podzielonych na wygodne kilkuminutowe lekcje. Każda lekcja omawia jedno konkretne zagadnienie. Wszystkie czynności tłumaczone są bardzo szczegółowo, metodą „krok po kroku”. Do każdej lekcji dostępny jest pdf do pobrania, zawierający streszczenie danej lekcji i zrzuty z ekranu pokazujące i opisujące wszystkie omawiane kroki.

W kursie, oprócz zbudowania własnego bota i nauczenia go prowadzenia konwersacji z odbiorcą w Messengerze, dowiesz się również:

  • Jak pozyskiwać kontakty od odbiorców typu: adres email, numer telefonu lub opinie na temat produktów czy usług oraz jak zautomatyzować ich zapis w arkuszach Google lub w programie mailingowym
  • W jaki sposób pozyskiwać nowych odbiorców z różnych źródeł
  • Jak automatycznie odpowiadać na komentarze na Facebooku i wysyłać prezenty komentującym, cel – zwiększenie zasięgu Twojego fanpejdża
  • Jak ustawić reklamy na Facebooku przekierowujące do Messengera
  • Jak udostępniać w Messengerze wiadomości z innych kanałów social media czy RSS

Dostęp do kursu online zyskujesz na rok czasu od daty zakupu, materiały pdf na zawsze. Logujesz się na platformę chronioną hasłem i możesz korzystać i przerabiać materiał w dowolnym, wygodnym dla Ciebie czasie.
W razie pytań zawsze możesz do mnie napisać na adres:
kontakt@socialmediatools.pl

Pozdrawiam serdecznie
Agata Nesteruk